דופלקס בגבעתיים שהפך את עורו - תרתי משמע, הריסה טוטאלית של הקומה הראשונה.
המטבח - הפך לחדר ילדים. חדרי הילדים - הפכו סוויטת הורים. חדר רחצה כללי + שירותי אורחים- הפכו לשני חדרי רחצה מפנקים. חדר שינה הורים- הפך לסלון. סלון- הפך למטבח ופינת משחקים וגם המדרגות התהפכו!
ככה זה שאת כל הקומה הורסים ומתכננים בהתאמה לצרכים :-) ולמה משני חדרי ילדים יצרנו רק חדר אחד? כי בשלב הבא, שעדיין נמצא תחת תהליכי היתר, ייבנו שני חדרי ילדים נוספים על הגג, יחד עם מטבח חוץ מפנק ואזור אירוח מושלם

וכמו שאתם יודעים, אצלנו לא טובים בדחיית סיפוקים, אז עד אז אני משתפת באהבה את כל הקומה הראשונה

 

 

 

 
facebook (36 of 50).jpg
facebook (9 of 59).jpg

עיצוב פנים של פנטהאוז בקרית אונו הכולל אלמנט מרכזי של נגרות תלת מימדית הנראה מן הכניסה לבית ומכל פינה בחלל הציבורי. אלמנט הנגרות מהווה קיר טלוויזיה מרשים, ארון מעילים ומעבר "זורם" מהחלל הציבורי לפרטי.

הם רצו לקנות את הבית שלי ולהיכנס עם מזוודה

כשהבית נמכר לאחרים, הם החליטו לקנות את אותה הדירה באותו המגדל ולשכור את שירותי כמעצבת. לאורך כל התהליך, הבנתי עד כמה נכון היה הדבר עבורם שרכשו את הדירה האחרת. בדירה הזאת, בתקציב מהודק, הלבשנו, שינינו, שיפרנו והרבה אבזרנו. הפחנו בבית הריק מלא חיים. מילאנו במזכרות וספרים שצברו במהלך השנים.

וכמובן שלא שכחנו ליצור מיליון מקומות אחסון, וגם פינת עבודה אחת מעוצבת - לעבודה מהבית..

 

 

 

 
facebook (2 of 96).jpg
עיצוב פנים יעל שביט.jpg

תכנון ועיצוב פנים לדירת קבלן צבעונית במיוחד, שעוצבה עבור זוג עם שני ילדים צעירים. תכנון הדירה כלל חשיבה לטווח ארוך עבור תוספת עתידית של ילד למשפחה. יצרנו בדירה המון מקומות אחסון חכמים והקפדנו על ניצול מקסימלי של שטחים מתים. בעיצוב הדירה בולט במיוחד קיר טלוויזיה א-סימטרי ייחודי, אשר ההשראה לו נבעה מצורתה הייחודית והמשולשת של הדירה ומאהבתה של בעלת הבית לצורניות ייחודית.

סינרגיה מתרחשת כאשר השלם גדול מסכום חלקיו.

בבית הזה, המילה הזאת מתממשת וניכרת בכל פינה.

לקוחות סופר מיוחדים, שחיפשו להעשיר את דירת הקבלן שרכשו באמצעות שילוב חומרים, טקסטורות ומרקמים.

גולת הכותרת בבית, הוא קיר הטלוויזיה. קיר בן 6 מטרים המורכב מנגרות אומן בשילוב ארון משרבייה, חיפוי קיר המורכב מלוחות מדוקקים ועבודת מסגרות מדויקת המהווה מסגרת לתכשיט תאורה מרהיב ביופיו. החומרים ששילבנו בבית הזה מורכבים מבטון, פליז, אריחי קרמיקה מדוקקים, עץ ונגרות צבועה. בכל אלו משתלבים גם פריטים חצי שקופים כדוגמת המראה האפורה בנישות פינת האוכל ורגלי השולחנות המרהיבים בסלון, אשר כאילו מרחפים ומשלימים את התמונה בצורה מושלמת.

DSC07954_.jpg
_DSC2422.NEFAAA copy.jpg

בין מאשה לביני זו היתה אהבה ממבט ראשון. חיבור מידי בין מעצבת ללקוחה. סימפוניה הרמונית של צבעים, טקסטורות וחומרים, שכולם משתלבים לכדי בית קסום אחד.

בית שמספר סיפור מופלא של אישה מופלאה שצלחה את הכל בענק.

קומת המרתף משמשת לקליניקה לטיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי לילדים. בקומת הקרקע נמצא חלל האירוח והמטבח. קומת המגורים כוללת ממלכה של חדר שינה מהאגדות, אזור רחצה אלגנטי ומפנק וחדר ארונות שהוא חלומה של כל אישה וחדר אירוח במיוחד עבור הילדים והנכדים. בנוסף, בקומת המגורים ממוקם גם חדר עבודה אינטימי, בו יצרנו גם מקום נעים ומושלם להירגע בו, מקום להפליג עם המחשבות ולהקשיב למוסיקה אהובה.

 

 

 

 

בית מיוחד שעבר שיפוץ מאסיבי שארך 9 חודשים, החל משלב התכנון הראשוני ועד הסיום המרהיב. את קונספט עיצוב הבית הוביל שילוב בין חומרים קלאסיים לעל זמניים, שילוב שנשזר במערכת היחסים הנדירה שיצרתי עם דיירי הבית הזה, שהפכו לחברים לכל החיים. הבית עשיר בחומרים טבעיים, דומיננטיים ומפליאים בדיוקם ולא היה צורך להדגיש אותו באמצעות צבע, אלא בעיקר באמצעות פתיחה וריווח. בסיום התהליך, הבית המחודש הדגיש את התחביב העיקרי של בעלת הבית - אירוח. מעבר ליצירת מטבח מושלם (ששילש את גודלו!) לבישול, אפיה ואירוח, הכפלנו את שטח הסלון על-ידי ביטול חדר נוסף בבית. התוצאה היא חלל ציבורי גדול ומואר, המזמין אליו משפחה וחברים ומשקף את המהות ואורח החיים של בעלי הבית.

_¬___ץ___פ ___ש_ש___ע_¬.jpg
3207-0-0.jpg

פרויקט עיצוב פנים שהוא עדות לכך שאפשר לתכנן דירה שלמה כשבעלי הבית ומעצבת הפנים נמצאים בשתי יבשות שונות. מה שהתחיל בשיחת טלפון, בה פורטו הצרכים והרצונות של כל אחד מבני המשפחה, המשיך בהדמיות לכל אחד מהחדרים ושיחות טרנס אטלנטיות בהן החלטנו על כל פרט ופרט בבית, ברמת התכנון וההעמדה. הבחירות נעשו על ידי צוות המשרד באישור טרנס אטלנטי של הלקוחות. ניהול הפרויקט כולו התבצע במשרדינו וכלל ניהול מלא של נותני השירות, הספקים ובעלי המקצוע ברמת לוחות הזמנים, גימורים ומוצרים, לשביעות רצון מלאה שלנו ושל הלקוחות.

לפני חמש וחצי שנים, קיבלתי טלפון מחברת ילדות אהובה שביקשה ממני לעצב את ביתה. הבית הסגול, כך קראנו לו, היה הבית הראשון שעיצבתי והוא גם הבסיס לכל מי שאני היום כמעצבת.
חמש שנים לאחר מכן, זכיתי לעצב את דירתם החדשה המותאמת במידותיה למשפחה שהתרחבה מאז.
עיצוב הבית הזה היה חוויה מדהימה עבורי. קשה לי לקרוא לזה סגירת מעגל, כי אני יודעת שאנחנו עוד נשוב וניפגש בכל כך הרבה רבדים בחיים.
נהניתי מכל רגע, ירדתי לפרטים הכי קטנים ויצרתי עבורם דירה בוגרת, מלאת מקומות אחסון מפתיעים, המותאמת עבורם בצורה מושלמת.

DSC04794.jpg
עיצוב פנים נורדי

זוג צעיר עם נסיכה מתוקה ביקש לעצב עבורו את דירת הקבלן שרכש בראש העין בסגנון סקנדינבי בעיצוב נקי, אשר משלב בתוכו צבעוניות מדויקת ופונקציונליות מירבית. בהשראת הזוג ובזכות הפתיחות העיצובית המדהימה שלהם, עיצבנו ותכננו פריטי נגרות מיוחדים וייחודיים, פונקציונאליים ופרקטיים. התוצאה- דירה מלאת חמימות וסטייל סקנדינבי משובח!

היא רצתה להרגיש בבית מלון... ואני התעקשתי שבחדר הרחצה הקיים, גם אם נבחר את הקרמיקות היפות ביותר, היא לא תקבל את התחושה אותה היא מבקשת. הילדה הבכורה כבר עזבה את הבית וישנם חללים בלתי מנוצלים בהם יש הרבה מאוד פוטנציאל! אז... עברנו דרך... החזון שלי היה ברור מהרגע הראשון. לקח לי זמן לשכנע... אבל בסוף, עברנו מפרויקט הלבשה בסיסי שכלל שיפוץ של שני חדרי רחצה וחדר שירותים בודד לשיפוץ כללי של כל הבית! הגדרנו צרכים ופונקציות שהבית צריך למלא ותכננו את הבית בהתאם.

עבורנו, העיצוב היוקרתי הוא רק בונוס...הסיפוק האמיתי נובע מהשינויים התכנוניים, ששינו המון עבור הלקוחה!

IMG_0152_.jpg
BB4A6537-Edit.jpg

פרויקט כיפי ושמח שהתחיל מפגישת ייעוץ לגבי דירה שבני הזוג המקסימים התלבטו אם לרכוש. מבנה הדירה בעייתי, זויתי במקומות מסויימים ומעוגל באחרים הקשה עליהם לראות את הפוטנציאל המלא של הדירה ולוודא שהיא עונה על צרכיהם, לקראת הגדלת המשפחה. לאחר פגישה ממוקדת, בה הגדרנו צרכים והבנו את צרכי היום יום של הזוג, ניתנה ברכת הדרך לרכישה והפרויקט יצא לדרך. המון שינויים מבניים הובילו ליצירת קן חמים, צבעוני ופונקציונאלי עבור המשפחה הצעירה עם המון פתרונות אחסון יצירתיים ומקסום הפוטנציאל התכנוני של הדירה.

הדירה מעוצבת בסגנון אקלקטי מודרני ומשלבת חומרים, צבעים וטקסטורות עשירים. עיצוב הדירה משלב בתוכו נגיעות הומוריסטיות ושמחת חיים המאפיינות את הזוג המקסים שזכינו ללוות.

תכנון ועיצוב פנים לדירת תמ"א אותה ליווינו החל משלב השרטוטים, הבקשות, החלומות, השינויים המתבקשים ועד להלבשתה המלאה של הדירה. הרבה מאוד אתגרים פגשו בנו במהלך ליווי תהליך הבניה - פקחי בניה המתחלפים תדיר, טעויות ביישום התכניות ועוד... על כולם התגברנו עם הרבה מאוד סבלנות אך מבלי להתפשר על דבר. המטבח הוא לב הבית של המשפחה ולנו היה מאוד חשוב להתייחס אליו ככזה. אם המשפחה היא השף הרשמי בבית, אולם הבן הצעיר אשר מתפקד כשף בחיי היום יום העניק מניסיונו ותרם ליצירת מטבח שף מאובזר, עם המון מקומות אחסון ומקום של כבוד ייחודי לאוסף המלחיות של אם המשפחה שנאסף במשך שנים והיה חשוב לה להציגו.

1809-0.jpg
Domus - by Yael Shavit - Dgania Netanya-

עיצוב פנים לדירת קבלן שהופשטה והולבשה מאפס. הקונספט שהוביל את העיצוב שילב את טעמם של שני בני הזוג - גימורים אורבניים, מחוספסים וגבריים אליהם התחבר אב המשפחה, אל מול החום והאלגנטיות של אם המשפחה. השילוב המעניין בא לידי ביטוי בבחירת הצבעים. הטון הגברי היווה בסיס לעיצוב החלל הציבורי ובחירת הגימורים והחומרים בהם ואילו והטון הנשי היווה את הבסיס לעיצוב החללים הפרטיים.

כשנפגשנו לראשונה, הם היו בטוחים שמעצבת פנים פשוט הופכת את הבית לבית יפה. הם לא תיארו לעצמם כמה ערך מוסף יש בהתאמת הבית לצרכיהם בצורה מושלמת על ידי חקר הצרכים שלהם כמשפחה. הם אמרו לי ש"חדר השינה שלנו זה החדר הכי פחות חשוב, אנחנו רק ישנים בו" והתעקשו שכל שינוי שאציע להם לא יכלול שינויים בחדר השינה. אבל החזון שלי היה ברור. כמות החדרים בבית היתה גדולה מהדרוש, גם אם חושבים קדימה על הגדלת המשפחה. לי לא היה ספק עד כמה יגדל ערכו של הבית מביטול החדר הסמוך לחדר ההורים והפיכת החדר הקטן והצפוף בו ישנו עד כה לסוויטת גדולה, מפנקת ומרגיעה. באמצעות שינויים אלו ועוד כמה נוספים, יצרנו דירה מפנקת, נוחה, פונקציונלית, מלאת פתרונות אחסון חכמים ונחוצים. בחרנו בחומרים פונקציונאליים איכותיים, חדישים ומיוחדים, שעובדים טוב אחד עם השני, ולא ויתרנו על הבזקי הצבע הייחודיים, המזוהים כל כך איתנו.

facebook (9 of 65).jpg
facebook (25 of 87).jpg

בזמנה הפנוי היא מנהלת בלוג אוכל מצליח ולגמרי ברור שגם הדירה שלה, בדיוק כמוה, עוצבה בסגנון אקלקטי, מלא אופי ואוספים ייחודיים.
היא רכשה את דירת חלומותיה בחודשי הקיץ החמים וחלמה על מטבח ענק שיעניק את כל צרכי הבישול והאירוח שלה בצורה הטובה ביותר. האתגר היה תכנון מטבח שיתאים בעתיד גם לאירוח סדנאות בישול ואוכל.
תכננו מטבח רחב ידיים עם המון מקומות אחסון, שבמרכזו אי מפנק ובו תנור
free standing רחב ידיים שסביבו כל הקסם מתרחש. בחירת החומרים המגוונת במטבח זלגה גם לעיצוב הבית כולו והיא מורכבת משילובים של חום וקור, צבעוניות שמחה אל מול צבע שחור ודומיננטי.

פגשתי את האנשים שאוהבים צבעים יותר ממני. האמת? לא יכולתי לנחש...
בפגישתנו הראשונה בביתם הקודם, הצבעוניות השולטת הייתה בז' עם נגיעות אפורות. בשלבים הראשונים לעבודתנו המשותפת הייתי עסוקה בתכנון מחדש של דירת הקבלן - ביטלנו חדר שישי בכדי ליצור הגדלה משמעותית של האזור הציבורי, תכננו מחדש את המטבח ואת חדרי השינה ליצירת חדר מאסטר מפנק ועוד. רק כעבור שנה של תהליך, בפגישת בחירת פלטת הצבעים, יצא המרצע מן השק: "אני רוצה שזאת תהיה דירת החלומות שלי" היא אמרה לי... מה שבטוח, חלומות כאלו, אני אשמח לחלום בכל לילה....

Yael Shavit - Israel Yavin 1-15-Edit.jpg
1336-0.jpg

תכנון ועיצוב פנים לדירת קבלן צבעונית במיוחד, שעוצבה עבור זוג עם שני ילדים צעירים. תכנון הדירה כלל חשיבה לטווח ארוך עבור תוספת עתידית של ילד למשפחה. יצרנו בדירה המון מקומות אחסון חכמים והקפדנו על ניצול מקסימלי של שטחים מתים. בעיצוב הדירה בולט במיוחד קיר טלוויזיה א-סימטרי ייחודי, אשר ההשראה לו נבעה מצורתה הייחודית והמשולשת של הדירה ומאהבתה של בעלת הבית לצורניות ייחודית.

עיצוב פנים לדירה עבור זוג צעיר עם תינוקת עם קיר אחד משמעותי המאחד בין החלל המרכזי כולו אשר רואים אותו מכל פינה בחלל. באמצעות ריכוז של כל פלטת הצבעים בבית וייחודיות צורנית הענקנו לקיר את הייחודיות המתבקשת והפכנו אותו למוקד שיחה בבית, עד עצם היום הזה.

1924-0.jpg
2206-0.jpg

כשאישה בגיל השלישי רוכשת דירת תמ"א מרווק צעיר - השינויים פשוט מתבקשים. הלקוחה המקסימה פתחה דף חדש בחייה. בעיצוב הדירה היה לנו חשוב מאוד להביא לידי ביטוי את אופיה השובב והצעיר של הלקוחה, שהודחק בשנים האחרונות. הסטייל האישי והצבעוני שלה בא לידי ביטוי גם בבגדים ובעיצוב השיער והוא לגמרי רמז לנו שהיא מלאת חיים וייחודיות. בתהליך משותף שינינו את מבנה הדירה לטובת מקסום פתרונות אחסון יצירתיים. כמעט כל פריט נגרות שיצרנו הגיע עם טוויסט מבני וצבעוניות עליזה, שילבנו חומרים וטקסטורות ויצרנו עניין בכל פינה בבית. זרימה המושלמת עם הלקוחה והביטחון המלא שלה בנו ובתהליך, הביאו לתוצאה נפלאה - בית מקסים המשקף את האישיות שלה ומעניק לה אושר גדול.

פגשנו בדירת קבלן בראשל"צ זוג צעיר שיש לו דירה מלאה ברהיטים אבל ריקה מתוכן והקשר. שמחנו להלביש עבורם את הדירה ולהפיח בה חיים וחמימות. את הרהיטים רכש הזוג לפני שהכרנו והאתגר המרכזי שעמד בפנינו היה ליצור מראה הרמוני בדירה ולייצר סינרגיה מושלמת בין כל הרהיטים והחפצים שנרכשו באמצעות צבע, טפטים, נגרות וטקסטיל.

2240-0.jpg
_¬___ץ___פ ___ש_ש___ע_¬.jpg

לפעמים שיפוץ מתחיל מתוך הכרח.... חדר הרחצה סבל מרטיבות מתמשכת, בדירת קבלן בת 9 שנים. כשהגיעו מים עד נפש (תרתי משמע :), הלקוחה החליטה שאם כבר אז כבר והולכים עד הסוף. את המבנה הסטנדרטי של חדר הרחצה שינינו כך שנוכל לנצל כל פינה. בחרנו לעצב את חדר האמבטיה בקונספט של ספא ברמה הגבוהה ביותר, אליו התאמנו אריחים על זמניים בצבעוניות רגועה וטבעית, שהקפצנו באמצעות בחירה מדויקת של אביזרים בגוון פליז יוקרתי. השיפוץ הוכתר כהצלחה אדירה! והכי חשוב, בעיית הנזילה והרטיבות נפתרה! ככה זה כשעובדים עם מקצוענים 😜

עיצוב פנים והלבשת דירת קבלן עבור משפחה צעירה, בקונספט של קוביות משחק. את הקיר המשמעותי בבית יצרנו באמצעות נגרות ייחודית ומעניינת והשתמשנו בפלטת צבעים כחולה-ירקרקה שנבחרה עבור כל הבית. החזון העיצובי של קלילות וילדותיות קיבל ביטוי בתכנון הנגרות, המדמה משחק קוביות צבעוניות. הקוביות, בגדלים ועומקים שונים, יוצרות עניין מיד עם הכניסה לבית ומושכות את כל מי שנכנס אליו לכיוון הסלון - מקום המפגש והשהות העיקריים של בני המשפחה. יצירת הנגרות מאפשרת פרקטיות רבה בעיצוב ואחסון רב של ספרים וחפצים נוספים, בלי להכביד על החלל הציבורי.

1002-0.jpg
IMG_7076.jpg

תמיד אני כותבת על בתים שאני מפרסמת, הפעם, הלקוחה המהממת שלי שיקפה את זה הכי טוב שאפשר בהמלצה אישית שמחממת את הלב.
אין סיפוק גדול מזה, שאחרי תקופה כל כך ארוכה של התלבטויות, הבית עמד במבחן התוצאה וצלח בצורה מושלמת.

הבית ברחובות גורם לי לגאווה גדולה. השיפוץ בבית הפרטי התבצע בקומה העליונה של הבית ובעקבותיו זכיתי להיות אחת מ- 30 המעצבים הנבחרים של מגזין בנין ודיור לשנת 2016.בקומה העליונה של הבית היו שלושה חדרי שינה וחדר רחצה אחד. תכננתי מחדש את כל הקומה ויצרתי בה שני חדרי שינה גדולים ומרווחים ושני חדרי רחצה מפנקים. בתכנון החדש ההורים קיבלו סוויטה ענקית ומפנקת והילד בן השבע נהנה מחדר שינה מרווח יחד עם חדר רחצה צמוד.

_¬___ץ___פ ___ש_ש___ע_¬.jpg