עיצוב הבית שלכם מתחיל בעיצוב הסלון

חלל הסלון של בית הוא כרטיס הביקור שלו ושל אלו המתגוררים בו. לרוב, זהו החדר הראשון שרואים כשנכנסים לבית והאחרון שמביטים בו לפני שיוצאים ולכן, הוא צריך לשקף בצורה הטובה ביותר את האווירה הביתית ואת האופי של אלו השוהים בו. חשוב להשקיע בעיצוב הסלון, בפרטים הגדולים והקטנים שמרכיבים אותו ליצירת סלון מעוצב באווירה ביתית, חמימה והרמונית המשקפת אתכם.

איך נגדיר את הצרכים שלנו לעיצוב הסלון?

מהו אורח החיים אותו אתם מנהלים בסלון? האם אתם מארחים הרבה או מעט? כמה אנשים נמצאים בסלון בשגרת היומיום? האם תרצו טלויזיה בסלון? האם ברשותכם בעלי חיים?

הגדרת אורח החיים וההתנהלות שלכם בסלון היא חלק הכרחי שתעזור לכם להגדיר את הצרכים שלכם ובהמשך לתכנן את עיצוב הסלון הנכון ביותר עבורכם. הגדרה נכונה תוביל אותנו לתכנון מיטבי הכולל העמדה נכונה לעיצוב הסלון, סוג וכמות הרהיטים המתאימים לחלל ושילוב פרטי טקסטיל ואקססוריז.

כאשר אנחנו מגדירים את הצרכים לעיצוב סלון, יש להגדיר תקציב ריאלי ומקיף, אשר יכלול את כל האלמנטים הנדרשים להשלמת העיצוב כגון: ריהוט, טקסטיל, אקססוריז, מכשירי חשמל ותאורה.

מהי האווירה אותה תרצו ליצור בעיצוב הסלון?

האווירה אותה תרצו ליצור בחלל תסייע לכם בבחירת הרהיטים הנכונים לעיצוב הסלון, בבחירת פלטת הצבעים ופריטי האקססוריז שיתאימו וישתלבו בהרמוניה באווירה שבחרתם.

למשל, עיצוב סלון באווירה יוקרתית יופיע לרוב בצבעוניות קלאסית של שחור ולבן או גוונים טבעיים של שמנת וחום, הריהוט יהיה מדויק ויונח בחלל בצורה סימטרית וניראה עושר של פריטי טקסטיל - כריות, שטיח גדול ווילונות. לעומת זאת, בעיצוב סלון שחשובה בו אווירה חברתית ונינוחה נראה ריהוט גדול ועוטף - ספה גדולה, רכה ועמוקה, כורסאות מפנקות, שטיח רך וגדול וריבוי שולחנות צד לאירוח קל ונוח.

המטרה - בחירת פריטי עיצוב לסלון התואמים את התקציב, הצרכים והאווירה אותה אתם רוצים

עיצוב סלון נכון הוא עיצוב הרמוני בין כל הפריטים המצויים בו: ריהוט, קירות, טקסטיל, פריטים הדקורטיביים ומכשירי חשמל שונים. כאשר אנו רוכשים כל אחד מהפריטים המיועדים לעיצוב הסלון, עלינו לוודא כי הוא משתלב היטב יחד עם פריטים שכבר נמצאים בחלל או שאנחנו מתכננים לרכוש ושהוא משדר את האווירה אותה אנו מעוניינים ליצור בחלל. בנוסף, חשוב לוודא שהוא עונה על הצרכים שלנו, שהוא פרקטי, בטיחותי ונוח וכי הוא אינו מנצל נתח גדול מדי מהתקציב עליו החלטנו, כדי שנוכל לעמוד בתקציב העיצוב.

אנו ב- Y interiors מתמחים בעיצוב סלונים, באמצעות המון יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסה, התאמה של כל פריט ופריט בחלל בדיוק רב ללקוח. אנו יוצרים לכל אחד מלקוחותינו עיצוב סלון שנעים לחזור אליו תמיד, תוך עיצוב הסלון בצורה אופטימלית כך שיותאם להתנהלות היומיומית שלכם באופן המיטבי.

ב- Y interiors אנחנו מספקים מענה מלא כולל לכל פרויקט עיצוב. אתם תיהנו מעיצוב בהתאמה אישית, תכנית עבודה מדויקת, תיאום מלא בין כל אנשי המקצוע והספקים המעולים שאנו עובדים איתם ופיקוח וליווי אישי עד לסיום הפרויקט. לכם רק נותר לספר לנו על עצמכם ולהבין יחד איתנו איזה סגנון עיצוב אתם רוצים עבור הסלון שלכם. אנחנו כבר נכוון אתכם אל עבר העיצוב שמשקף אתכם בצורה הטובה ביותר.

Y_INTERIORS%20gold%20light_edited_edited