הכל מתחיל בחלום...

בשנים האחרונות אפשר לראות שישנה תשומת לב מיוחדת בעולם העיצוב לחדרי הילדים. אמנם חדר הילדים הוא חלל נוסף בבית, אבל החשיבות שלו גדולה והחשיבה שעומדת מאחורי העיצוב שלו צריכה להיות עם תשומת לב רבה, על-מנת שחדר הילדים יהיה מוצלח. חדר הילדים זהו המקום הבטוח של הילד, מראה המבטאת את האופי והתחביבים שלו ומקום נעים לארח בו חברים ולהעביר בו את שעות אחר הצהריים.

חדר הילדים צריך להיות מואר, מרווח ובעיקר להיות מקום בו הילדים ירצו לבלות, כזה שיהיה תואם לטעמו של הילד, וכן, גם לטעמם של ההורים. הוא צריך להציע שפע של פתרונות אחסון, ריהוט איכותי המותאם לצרכיהם הייחודיים של ילדים ומודולאריות שתאפשר לחדר לגדול יחד עם הילד.

3233-0.jpg

אז אחרי שהשתכנעתם שבעיצוב חדרי ילדים צריך להשקיע מחשבה, אנחנו ב- Y interiors נעזור לכם לעצוב את חדר הילדים המושלם עבורכם ועבור ילדכם, כזה שיהיה מותאם בדיוק עבורם.

עיצוב חדר ילדים יחד איתנו ייתן לכם מענה מלא. אנחנו ניצור עבורכם עיצוב מדויק וקפדני, נחשוב על כל ההיבטים ונדאג לתוכנית עבודה מסודרת, תיאום בין כל הספקים ואנשי המקצוע, כך שלכם נשאר רק לחלום וליהנות בסוף מהתוצאה.

עיצוב מחושב הוא המפתח לחדר ילדים חלומי, שכל ילד יהיה גאה לקרוא לו שלו וכל הורה ישמח שהוא חלק מהבית שלו. על מה תקפידו בעיצוב חדר הילדים שלכם?

| פינה למידה מוגדרת

פעמים רבות אנחנו שומעים כי הילדים עושים שיעורי בית בפינת האוכל, על האי במטבח, על שולחן הסלון ואפילו על המיטה. פעמים רבות הסיבה לכך היא שאין להם פינה מוגדרת ומאורגנת ייעודית ללימודים, אשר מתאימה לצורכיהם. חשוב לשמור על פינת למידה נטולת הסחות דעת ולאפשר נגישות וריכוז מרביים.

| גודל ומידות

בחשיבה לטווח ארוך, נבחן את הצרכים של ילדינו לאורך שנות התבגרותם.

על השולחנות להיות בעומק שלא יפחת מ- 55 סמ' וברוחב מינימאלי של 120 סמ', על מנת לאפשר מצד אחד ישיבה של שני אנשים ומהצד השני נניח מחשב, מחברות וספרים בצורה נוחה. אם יש באפשרותכם להוסיף לאורך השולחן הישיבה תהיה נוחה יותר וניתן יהיה לשלב מתחת לשולחן פתרונות אחסון נוספים.

גובה שולחנות סטנדרטיים הינו 75 סמ', אנחנו ממליצים להגביה את השולחן לגובה של 80 סמ' כדי לאפשר נוחות ביחס לגובה הרגליים גם כאשר הילד גובה. חשוב לבחור כסא יציב, נוח ומתכוונן.

| אחסון

משחקים, ספרים, ספרי לימוד, יצירה.... כל כך הרבה ציוד שצריך להיות בחדר אחד. שילוב של מקומות אחסון פתוחים ומקומות אחסון סגורים יהווה את פתרון האחסון והעיצוב הטוב ביותר. השתמשו במגירות שולחניות או במעמד מגירות, קוביות פתוחות לאחסון צעצועים וקלפות סגורות, ספריית ספרים ואף פינה בארון, לשמירה על סדר וארגון. הקפידו על פרזול איכותי, טריקה שקיטה במגירות הרצויה במיוחד בחדרי ילדים.

| צבעוניות

בחרו ברהיטים הומוגניים, כאלו שיוכלו להיות רלוונטיים לאורך שנים. השתמשו בצבע, טפט ואביזרים שונים שישדרגו את מראה החדר וישטפו אותו בצבע. בחירה כזו תאפשר לשנות את מראה החדר במשך השנים בהתאם לאופי הילד וטעמו האישי, בהשקעה מינימלית.

| אבזרו את החדר

לוחות השראה, לוחות שעם, מתקנים מגניבים לעטים, מנורות שולחן מיוחדות, מסגרות עם תמונות, מדבקות קיר עם דמויות ומשפטים אהובים, בובות, שטיח, אהיל, וילונות וכל דבר שעושה לילדים כיף וטוב. פה באמת אפשר להשתולל ולבחור את כל מה שאתם והילדים שלכם אוהבים.

Y_INTERIORS%20gold%20light_edited_edited