עיצוב חדרי רחצה לחוויה מפנקת

facebook (47 of 65).jpg

אנו מבלים בהם זמן קצר יחסית, אך חדרי הרחצה הם מהחללים האינטימיים והחשובים שנעצב בבית. הם לא גלויים לעין כמו המטבח והסלון, ואולי דווקא בגלל זה הם פתח לעיצוב מיוחד, שיכול להגשים חלום.

חדרי רחצה מעוצבים יכולים להיות כל מה שתמיד חלמתם עליו ועוד. בגלל שזהו חלל קטן ביחס לשאר הבית, ניתן לממש בו את הפנטזיות שלכם. לבחור פריטי נגרות מיוחדים, להשתמש בצבעוניות ייחודית ואריחים יוקרתיים ועוד, כך שתיווצר תחושה מפנקת שתעניק לכם חוויה של ספא או בית מלון. באמצעות עיצוב נכון, נוכל להפוך את חדר הרחצה הביתי לחלל משמעותי שמעניק חוויה רב-חושית, כזו שעושה לכם חשק להישאר בו עוד ועוד.

על-מנת שהתהליך יהיה מושלם ובסופו תוכלו ליהנות מעיצוב חדר אמבטיה חלומי, אנחנו ב- Y interiors מלווים אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב התכנון ועד לסבוניה האחרונה שמונחת לצד הכיור. תהליך העבודה שלנו כולל את הבנת הצרכים שלכם, תכנון ממוקד ויסודי, הכולל העמדת החלל האופטימאלית לצרכיכם, ולבסוף הדמיה ממוחשבת המאפשרת לכם לראות את החזון הסופי, עוד בטרם הוא מתממש בפועל. אנו עובדים עם אנשי המקצוע המוכשרים ביותר בתחום ועם ספקים אמינים וביחד מוציאים אל הפועל את תכנית העבודה, כולל פיקוח מלא וצמוד על הפן העיצובי והתכנוני.